Ліцензію на цифрове телебачення у Львові отримав проросійський медіахолдинг.У вересні 2012 року Нацрада з телебачення і радіомовлення провела конкурс на цифрове ефірне мовлення (у мультиплексі МХ-5) у Львові. У конкурсі брали відомі місцеві телерадіомовники, зокрема, ТРК «Люкс» (Телеканал 24), НТА, ТРК «МІСТ ТБ» (телеканал ZIK) та інші, однак переможцем конкурсу була визнана львівське ТОВ «Мультиплексресурс» - маловідома компанія без досвіду мовлення.
І ось тепер, львівське ТОВ «Мультиплексресурс», яке володіє ліцензією на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Львові придбала компанія «Мультимедіа інвест груп». Відтак «Мультиплексресурс» змінив директора (ним став Андрій Канівець), а також місце реєстрації зі Львова на Київ. Очевидно, «Мультиплексресурс» і не мав наміру розвивати власне телевиробництво, а місце у мультиплексі отримав виключно для подальшого перепродажу.
Рівночасно «Мультимедіа інвест груп» придбала також київське ТОВ «Медіамережі», яке має ліцензією на цифрове ефірне мовлення у Києві.
Тепер ТОВ «Медіамережі» володіє ліцензією на мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві з логотипом «Всі новини», а ТОВ «Мультиплексресурс» – в МХ-5 у Львові з логотипом «Захід новини». Обидві компанії до цього не мали досвіду в телевізійній сфері і отримали ліцензії на додатковому цифровому конкурсі у 2012 році.
Цікаво, що того ж таки 2012-того року ліцензію на мовлення в МХ-5 у Харкові отримала нова компанія зі схожою назвою ТОВ «Медіаресурс»...
«Мультимедіа інвест груп» з`явилася в Україні у 2012 році і відома, насамперед, як видавець щоденної безкоштовної газети «Вести» і тижневика «Вести. Репортер» що провадять відверто проМосковітську редакційну політику.
Влітку 2013 компанія придбала діловий телеканал UBR, який планується перетворити на інформаційний телеканал «Вести ТВ», а також повідомляла про намір запустити загальноукраїнське розмовне FM-радіо.
Офіційним власником і гендиректором «Мультимедіа інвест груп» є Ігор Гужва, екс-редактор газети «Сегодня».