Тринадцять осіб госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню з підозрою на сальмонельоз, двоє з госпіталізованих – діти, одна особа зараз перебуває в реанімації у комі. Потерпілі кажуть, що вони упродовж трьох днів у різний час споживали курей, куплених у супермаркеті "Арсен" на проспекті Чорновола.Начальник міської міліції Сергій Зюбаненко підтвердив факт отруєння 13 осіб в одній з торгових мережі. Він також повідомив, що Шевченківський райвідділ Львова порушив кримінальне провадження за статтею 325 КПК України (порушення санітарних вимог).
Тим часом, продаж курей в супермаркеті не припинено! В обласній санепідемстанції кажуть, що кількість отруєних може збільшитись.