У Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» повідомляють, що станом на 30 жовтня у казначействі зареєстровані платіжні доручення музею на суму 538 тисяч гривень. Цих коштів казначейство не перераховує, відтак музей може втратити грантове фінансування. Як повідомили в управлінні культури Львівської міської ради, зазначена сума призначена для оплати за товари, роботи і послуги, закуплені за грантові кошти проекту ЮНЕСКО «Програма ревіталізації та збереження колекції Музею народної архітектури та побуту у Львові» та у рамках співпраці з Норвезьким директоратом збереження культурної спадщини.
«Річ у тому, що угодами між музеєм та згаданими міжнародними інституціями передбачено поетапне фінансування та звітування про використані кошти. Невиконання умов договору, у нашому випадку – невикористання коштів, призведе до припинення договірних відносин, що, у свою чергу, спричинить втрату грантових коштів, які є необхідними та важливими для підтримання належного функціонування музею та його розвитку», - повідомили в управлінні культури.