Галичина.Інфо

До Тернополя привезуть ікону намальовану Євангелістом Лукою

До Тернополя привезуть ікону намальовану Євангелістом Лукою Холмську ікону Матері Божої привезуть до Тернополя 7 листопада. Зустрічатимуть ікону на Майдані Перемоги о 11.30 год. Далі Хресним ходом святиню пронесуть до Хреста на Набережній Тернопільського ставу, там буде відслужено молебень до Пресвятої Богородиці. Оскільки така подія є неординарною для Тернополя, то під час її зустрічі може бути частково перекритий рух транспорту в місті.

Отець Олег Гах, прес-секретар Тернопільської єпархії УПЦ Київського Патріархату розповідає, що ця ікона дуже стара, а її автором вважають Євангеліста Луку. До речі, на іконі збережено 70 % авторського живопису. Також ікона вважається чудотворною. Див, які відбувалися за допомогою ікони всіх і не записати, але збереглись давні перекази, згідно з якими ікона творила чуда ще у тринадцятому столітт.

До речі, для широкого загалу ікону виставляють рідко. Здебільшого вона знаходиться у Музеї волинської ікони. Її виставляють у дні найбільших релігійних свят, і обов’язково — на Пречисту, 21 вересня. З хресними ходами до ікони Холмської Богоматері у день її вшанування приходять представники різних конфесій.

Попросити помочі та помолитися перед іконою Холмської Матері Божої зможуть тернополяни протягом кількох днів. Перебуватиме ікона в Свято-Троїцькому духовному центрі, де її можуть побачити всі охочі. Скільки точно перебуватиме ікона у Тернополі – наразі невідомо.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Тернополя привезуть ікону намальовану Євангелістом Лукою
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015