У Львові хочуть встановлять пам'ятник кошовому отаману Запорозької Січі Іванові Сірку. Відповідне рішення 8 листопада прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Пам’ятний знак з’явиться на ділянці між будинком №16 на вулиці І. Сірка та вулицею Повітряною (на Левандівці, неподалік Білогорщі). Встановлення пам’ятника профінансує оргкомітет з вшанування пам’яті гетьмана Івана Сірка. Іван Сірко – подільський шляхтич, козацький ватажок, кошовий отаман Запорозької Січі й усього Війська Запорозького Низового. Брав участь у війнах Богдана Хмельницького з Польщею 1648-1654 рр. та облозі Львова! Нагадаємо, козацьке військо що пройшлося Галичиною порславилося особливою жорстокістю, - усі жиди, католики, а надто "уніати" (греко-католики) підлягали тотальному знищенню. Козаки буквально вирізали як худобу не лише супротивників але й дітей, жінок, літніх людей.
Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив що треба врахувати всі зауваження і провести конкурс, аби обрати кращий проект самого пам’ятника і благоустрою території довкола нього. Відгукуючись на пропозицію міського голови, пропонуємо ознаменувати пам'ятник наступним написом:
"Вбивство людини є найтяжчим гріхом! Молимось за прощення гріхів кривдників наших - козаків що забруднили руки свої чисельними вбивствами безвинних!"