Галичина.Інфо

Жіноча збірна України з шахів виграла чемпіонат Європи

Жіноча збірна України з шахів виграла чемпіонат Європи Збірна України з шахів достроково, за тур до фінішу, гарантувала собі золоті медалі чемпіонату Європи серед жінок, який проходить у Варшаві. В передостанньому, восьмому турі українки перемогли збірну Вірменії з рахунком 3:1, набравши вже 15 командних очок (сім перемог і одна нічия – із збірною Грузії). Таким чином, збірна України стала недосяжною для найближчих переслідувачів, збірних Московії та Польщі, в яких перед останнім туром по 12 очок (за перемогу в турнірі дають два очки, за нічию – одне).

За збірну України на чемпіонаті виступає, серед інших, колишня львів’янка Катерина Лагно, а також Марія Музичук зі Стрия. Окрім того, у складі збірної виступає екс-чемпіонка світу Анна Ушеніна, яка у вересні програла свій титул китайській шахістці Хоу Іфань.

Нагадаємо, що жіноча збірна України є також чинною чемпіонкою світу з шахів.

Тим часом чоловіча збірна України з шахів на чемпіонаті Європи у Варшаві, яка виступає без традиційних лідерів Василя Іванчука і Руслана Пономарьова, перед останнім туром втратила практичні шанси на медалі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Жіноча збірна України з шахів виграла чемпіонат Європи
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015