Сьогодні, 19 листопада, у Тернополі відкрили їдальню для потребуючих. Діятиме вона у благодійному фонді «Карітас», – повідомили IA ZIK у прес-службі міськради. Крім того, тут облаштували кімнату для перебування знедолених. Тож люди, які потрапили у складні життєві умови, зможуть у «Карітасі» не тільки безкоштовно поїсти, а й відпочити, отримати духовну підтримку.«Мати Тереза, яка заснувала чин милосердя, казала, що бідність існує тому, що ми не вміємо ділитися один з одним. Дай, Боже, щоб таких днів, коли можемо допомогти ближнім, було якнайбільше в нашому житті», – зазначив митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, який освятив приміщення.