Перший прямий ефір "Громадського телебачення" hromadske.tv розпочнеться у п'ятницю, 22 листопада, о 14:00. Раніше початок було заплановано на 18:00, однак ефір перенесли у зв'язку з рішенням Кабміну про призупинення євроінтеграційного процесу та стартом акції протесту проти цього рішення на Майдані Незалежності в Києві. Гості першої програми:
14:00 - депутат від "Батьківщини" Леся Оробець та керівник громадської організації "Центр UA", один з ініціаторів громадської кампанії "Новий Громадянин" Олег Рибачук.
О 14:30 депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, 15:00 - депутат від "Свободи" Ігор Швайка.
16:00 - журналіст Денис Казанський (Донецьк, скайп).
17:00 - 17.30 - український художник Олександр Ройтбурд.
18:00 - лідер руху "Третя українська республіка" Юрій Луценко.