У Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Європейського партнерства, однак з Україною жодних угод підписано не було. Також відомо, що Декларацію про наміри не було підписано, бо президент Віктор Янукович хоче продовжити переговори з ЄС лише за участі у них Російської Федерації.Януковича посадили у самий кут поряд із представниками Білорусі. З ним ніхто не спілкується, зазначила у своєму Твіттері журналістка Крістіна Бердинських, яка перебуває у Вільнюсі.
Додамо, що сьогодні угоди про асоціацію з ЄС парафували прем’єр-міністр Молдови Юріє Лянке, президент Грузії Ґіоргі Марґвелашвілі і верховний представник ЄС із закордонних справ Катрін Аштон.
Водночас, як повідомляє Радіо Свобода, інформацію про невдале для України завершення саміту у Вільнюсі учасники акції протесту на майдані Незалежності в Києві зустріли вигуками «Ганьба!».