Галичина.Інфо

На Святвечір для бездомних Львова організують вечерю

На Святвечір для бездомних Львова організують вечерю На Святвечір Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян організовує для бездомних мешканців Львова вечерю. Захід відбудеться 6 січня 2014 року о 18:00 у приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вулиці Кирилівська 3а, для близько 40 осіб, котрі отримують в Центрі соціальні послуги.

«Бездомні громадяни, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо потребують відчути миттєвості Різдвяного святкування та радості єднання, тому організація таких акцій є важливим елементом у соціальній реабілітації цих громадян», – сказав директор Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян о. Олег Федоренко.

Окрім цього, за словами директора Центру, важливо наголосити, що в зимовий період актуальним стає питання забезпечення чистим та теплим одягом і взуттям. «Відтак, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян звертається до усіх львівських підприємців, організацій, установ та просто небайдужих, й закликає, у разі можливості, долучитись до формування стратегічного запасу харчів та одягу, які так необхідні львів’янам, яким нікуди йти. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, оскільки навіть маленький внесок кожного, послужить вагомим вкладом у велику справу», - сказав о. Олег Федоренко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Святвечір для бездомних Львова організують вечерю
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015