Сьогодні, 8 січня, центральними вулицями Львова традиційно пройшла святкова хода звіздарів та вертепів. Близько 300 учасників пройшли маршрутом від Домініканського собору до головної ялинки міста. «Наша святкова хода відбувається вже 8-й рік поспіль. Загалом в ході взяли участь близько 300 учасників, які урочисто пронесли понад 65 різдвяних звізд», - розповіла завідувач етно-культурологічного відділу Музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» Надія Дзвоник.
Колона зі звіздарів та вертепів пройшлася центром Львова від площі Музейної (Домініканський собор) через вулицю Руську, площу Ринок аж до Оперного театру. ДАІ навіть довелось перекрити рух трамваїв через площу Ринок. Під час ходи то тут то там від колони відділялися вертепи, зупинялись та, розігруючи різдвяну історію, збирали довкола львів'ян та туристів.
Побачити їх всіх знову можна буде ввечері о 17:00 на флеш-мобі «Львів колядує».
На фестиваль привезли звізди не лише зі Львова та області, але й з Луганська, Полтави та навіть Ватикану.