Мешканці будинків прилеглих до території, де проводяться будівельні роботи на вулиці Озаркевича, 4 у Львові, повалили встановлений вчора, 10-го січня, забудовником металевий паркан. Це відбулося після пікету, який відбувся вранці 11-го січня на вулиці Озаркевича.Мешканців та активістів зупиняли представники міліції. Однак мітингувальники продовжували розхитувати огорожу. Станом на 12:30 більшу частину огорожі активісти таки завалили. Правоохоронці періодично втручалися в дії мешканців та активістів, не дозволяючи їм повалити паркан повністю. На даний момент працівники міліції викликали на місце події представників райадміністрації, які, за їх словами, мають документи з підтвердженням про право забудовника на встановлення паркану. Своєю чергою, самі мешканці наполягають, що паркан встановлено не законно на прибудинковій території. Впродовж години мешканці та активісти все-таки повалили паркан повністю, використовуючи при цьому не лише фізичну силу, але й пилу. При цьому працівники міліції більше не втручалися в їхні дії.
Окрім того, у дворі на вул. Шептицького, 10 з’явилися також депутати Львівської міської ради Любомир Мельничук (ВО «Свобода») і Ярослав Музичко (ВО «Батьківщина»), і депутати обласної ради від ВО «Свобода» Андрій Холявка і Йосиф Ситник. За словами Мельничука, вони прийшли, аби убезпечити мешканців від тиску з боку міліції. Мешканці скористалися нагодою, аби висловити Любомиру Мельничуку претензії через те, що в травні минулого року фракція ВО «Свобода» надала забудовнику ділянку на вул. Озаркевича, не порадившись попередньо з громадою і не провівши громадських слухань. Депутат у відповідь на це зазначив, що «Свобода» в цьому питанні покладалася на позицію церкви, яка погодилася надати ділянку, і чиновників Львівської міської ради, які не висловлювали претензій до проекту ухвали.