Галичина.Інфо
У Шевченківському гаю у Львові виступатиме ляльковий вертеп
19 січня, на Водохреща в Музеї народної архітектури та побуту у Львові виступить театралізований ляльковий вертеп. У прес-службі міської ради повідомили, що на відвідувачів також чекають «Козацька слобода» та майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки. Директор Шевченківського гаю Роман Назаровець розповів, що дійство підготували разом із творчим об'єднанням «Далі буде». Ляльковий вертеп покажуть у приміщенні школи о 15:00 та 15:30. Уже традиційно гостей частуватимуть козаки.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015