Галичина.Інфо
Польща забрала на лікування чотирьох євромайданівців
Польща прийняла на лікування чотирьох українців, які постраждали наприкінці січня під час сутичок у Києві. Про це повідомив речник МЗС Польщі Марцін Войцеховський: «Із гуманітарних міркувань Польща запросила на лікування чотирьох громадян України, які постраждали під час подій, що трапилися у Києві в січні. У четвер, 6 лютого, вони приїхали до Польщі». За словами урядовця, українців лікуватимуть у шпиталі МВС Польщі. Речник польського зовнішньополітичного відомства також повідомив, що Варшава готова прийняти чергових постраждалих у результаті протестів у Києві.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015