Галичина.Інфо

14 лютого вхід у Львівську галерею мистецтв буде безкоштовним

14 лютого вхід у Львівську галерею мистецтв буде безкоштовним У п’ятницю, 14 лютого, Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького святкує 107-річницю з дня заснування. Цього дня всі охочі зможуть відвідати відділи галереї мистецтв безкоштовно. Про це розповіла генеральний директор галереї Лариса Разінкова. У травні цього року відзначатимуть 100-ліття передачі будинку В.Лозинського на вул.Оссолінських,3 (тепер - вул.Стефаника,3) галереї мистецтв.

Також 14 лютого о 15:00 відкриють виставку творів з фондів галереї. За словами директора, на експозиції представлять картини XVIII-XIX ст. ст. українських, польських, австрійських та західноєвропейських художників. «Це одні з кращих робіт з нашим фондосховищ», - додала Лариса Разінкова.

Крім цього, 18 лютого відзначатимуть 85 річниці з дня народження скульптора Теодозії Бриж. У Музеї майстерні Теодозії Бриж заплановано день відкритих дверей. «Можна буде безкоштовно прийти до музею-майстерні. Також буде можливість поговорити із чоловіком Теодозії Бриж Євгеном Безніском», - розповіла генеральний директор.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 14 лютого вхід у Львівську галерею мистецтв буде безкоштовним
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015