Міліція намагається вивезти поранених активістів із київських лікарень.Так, активіст Олександр Кравцов повідомив у Facebook: «На Червоному хуторі вивозять хлопців! Буде бійка!.. Харківське шосе, 121».
Олександр Бригинець також пише у Facebook: «Харківське шосе, 121. Клінічна лікарня №1. Поранені майданівці потребують термінової допомоги – їх намагається викрасти міліція. Підходьте, хто можете! АвтоМайдан вже там!».
Користувач Твіттера Diana написала: «Дзвонили з БСП. Плачуть лікарі та весь персонал. Менти всіх прооперованих за ніч повідключали від систем життєзабезпечення – так, як скотину».
«Менти всіх хворих після операцій покидали в буси і вивезли у невідомому напрямку», – додала вона.
Лікар Ольга Богомолець не змогла підтвердити інформацію про лікарню на Харківському шосе.
«Зараз не відомо (мені про це), але така сама ситуація була і на житомирському КП, де до нас їхала колона з бусами зі Львова для евакуації поранених – і їх до Києва не пропустили. Тому зараз групи волонтерів вивозять поранених за КП, за місто».