Галичина.Інфо

У Києві з лікарень міліція вивозить поранених активістів

У Києві з лікарень міліція вивозить поранених активістів Міліція намагається вивезти поранених активістів із київських лікарень.

Так, активіст Олександр Кравцов повідомив у Facebook: «На Червоному хуторі вивозять хлопців! Буде бійка!.. Харківське шосе, 121».

Олександр Бригинець також пише у Facebook: «Харківське шосе, 121. Клінічна лікарня №1. Поранені майданівці потребують термінової допомоги – їх намагається викрасти міліція. Підходьте, хто можете! АвтоМайдан вже там!».

Користувач Твіттера Diana написала: «Дзвонили з БСП. Плачуть лікарі та весь персонал. Менти всіх прооперованих за ніч повідключали від систем життєзабезпечення – так, як скотину».
«Менти всіх хворих після операцій покидали в буси і вивезли у невідомому напрямку», – додала вона.

Лікар Ольга Богомолець не змогла підтвердити інформацію про лікарню на Харківському шосе.
«Зараз не відомо (мені про це), але така сама ситуація була і на житомирському КП, де до нас їхала колона з бусами зі Львова для евакуації поранених – і їх до Києва не пропустили. Тому зараз групи волонтерів вивозять поранених за КП, за місто».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Києві з лікарень міліція вивозить поранених активістів
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015