Партію Регіонів масово покидають народні депутати.Голова Київської міської державної адміністрації Володимир Макеєнко заявив про вихід з Партії регіонів. Про це йдеться в офіційній заяві Макеєнка, розміщеній на сайті КМДА. У заяві Макеєнко наголошує, що події, які сьогодні відбуваються у столиці України - це трагедія всього українського народу, тому він готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття. "Людське життя має бути найвищою цінністю в нашій державі і ніщо не може суперечити цьому принципу", - заявив Макеєнко. Він наголосив, що прийняв рішення вийти з Партії регіонів.
Нагадаємо, 18 лютого близько 16:00 столична влада на чолі з Макеєнком вирішила призупинити роботу метро, мотивуючи це загрозою теракту. Щодо відновлення роботи метро, то як повідомила прес-служба Федерації роботодавців України, таке рішення було ухвалено після зустрічі з Володимиром Макеєнком, його першим заступником Анатолієм Голубченком і заступником КМДА Михайлом Костюком. У повідомленні також наголошується, що 19 лютого постійна комісія Київради з питань транспорту та зв'язку на засіданні визнала незаконним доручення голови КМДА про негайне зупинення руху потягів підземки й рекомендувала відновити нормальне функціонування метрополітену.
Народні депутати Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошнак та Іштван Гайдош вийшли з Партії регіонів. Про це йдеться у їх офіційній заяві. «У зв’язку із ситуацією, що склалася, ми, народні депутати України від Закарпаття, заявляємо про свій вихід із Партії регіонів. Закликаємо послідувати нашому прикладу всіх однодумців – закарпатських депутатів усіх рівнів», – цитує офіційну заяву нардепів інформаційний портал Новини Закарпаття.
Крім того, в опозиції заявили про те, що фракцію Партії регіонів покинув Олександр Пресман.
За останню добу про свій вихід з фракції Партії регіонів заявили також Бондар, Атрошенко, Шаповал.