Галичина.Інфо

На Великдень для туристів організують акцію «Вдвічі більше Львова»

На Великдень для туристів організують акцію «Вдвічі більше Львова» Управління туризму Львівської міської ради спільно з туристичним бізнесом організовує акцію «Вдвічі більше Львова», яка проходитиме у Великодній вікенд — з 19 до 22 квітня та у наступні вихідні — 26 і 27 квітня. Участь в проекті беруть готелі, хостели, апартаменти, заклади харчування. Акція має на меті запросити туристів до Львова, стимулювати приїзд та збільшити їхній час перебування у місті. У готельній сфері гості, за умов бронювання 2 діб, отримають ще 2 дні проживання в готелі безкоштовно. Туристичні фірми вже готують туристичні пакети для цієї акції.

«Заклади харчування будуть мати список напоїв та страв за принципом «1=2», коли клієнт, замовивши, наприклад, 1 каву, отримає безкоштовний приємний подарунок. Станом на сьогодні ми маємо 45 закладів, які долучились до акції», — розповіла головний спеціаліст управління туризму Львівської міської ради Ольга Качмар.

Інформація про учасників оновлюється щоденно. Детально ознайомитись зі списком учасників можна на офіційному туристичному порталі міста lviv.travel, www.touristinfo.lviv.ua та в мережі Facebook на сторінці «Вдвічі більше Львова».

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Великдень для туристів організують акцію «Вдвічі більше Львова»
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015