28-04-2014, 15:55
Проїзд у громадському транспорті Львова подорожчав до 3 грн
Сьогодні, 28 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про підняття тарифу на проїзд у транспорті до 3 грн, починаючи з 1 травня. Крім цього, виконком дав протокольне доручення про те, щоб найняти аудиторську компанію, яка до 1 липня повинна провести незалежну експертизу з перевірки розрахунків перевізників. «Якщо розрахунки не підтвердяться, то компанія, яка подала неправдиві розрахунки, піде з цього ринку», – сказав перший заступник мера Львова Олег Синютка. Він зазначив, що після