За 10 днів на “гарячу” лінію Львівської ОДА зателефонували понад 2 тис. жителів сходу та півдня України. Мешканці Луганської, Одеської та Донецької областей звертаються з проханням допомогти їм влаштуватись на тимчасове проживання на Львівщині. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення обласної держадміністрації Василь Мартиняк. Станом на 16 травня у Львові та області тимчасово проживають уже 210 біженців зі сходу та півдня країни. Ще 20 людей мають приїхати у суботу, 17 травня, повідомив чиновник. Мартиняк також нагадав, що з 14 травня при ЛОДА розпочав роботу координатор з поселення жителів східних та південних областей на Львівщині Галина Олійникова. До неї можна звернутись за телефоном (096)950-47-81.