Галичина.Інфо
Байкери з усієї Європи з’їхалися до Львова на свій фестиваль
На сьомий фестиваль "Gold Wing" з"їхались байкери не лише з України, а й усієї Європи. Звичайні та тюнінговані, з підсвіткою та прапорами. Для поціновувачів мотоциклів стало доброю традицією збиратися у Львові. Байкери проїхались вулицями Львова. У центрі міста усі охочі могли роздивитись мотоцикли та сфотографуватись з ними. Увечері учасники фестивалю потішили львів`ян парадом націй та парадом вогнів.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015