Для Львівщини розробили проект із виготовлення альтернативного бензину і дизельного палива з відходів спиртзаводів.Про це повідомив виконувач обов’язків директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Роман Верещинський. Фітопаливо виготовлятимуть з побічних продуктів від виробництва спирту – сивушних мастил. Таким чином можна отримувати і бензин, і дизель, пояснив він. За словами чиновника, таких проектів немає не тільки на Львівщині, а й загалом в Україні. Профінансувати його втілення Львівська ОДА самостійно не може, тому було подано заявку на участь у міжнародному проекті Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку. Верещинський також додав, якщо ЮНІДО зацікавиться проектом, то на базі одного із спиртзаводів у Самбірському чи Радехівському районі побудують підприємство із виготовлення фітопалива.