Галичина.Інфо

Японська компанія збудує у Львові завод автопроводки

Японська компанія збудує у Львові завод автопроводки Японська компанія Fujikura розпочне будівництво заводу із виробництва автомобільної електропроводки одразу після підписання економічної частини угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Сергія Євтушенко. За його словами, переговори з японською компанією тривали впродовж двох років. За розрахунками експертів, будівництво заводу займе півтора року. Сума інвестицій японської компанії в Україні становитиме 75 млн доларів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Японська компанія збудує у Львові завод автопроводки
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015