Галичина.Інфо
У Львові покажуть фільми з кінофестивалю «Ровер»
31 травня у дворику львівської Ратуші в межах Всеукраїнського «Велодня» відбудеться кінопоказ найкращих фільмів з кінофествалю «Ровер», який вперше відбувся у Львові у вересні 2013 року. Показ розпочнеться о 20:00. Проект відбувається за підтримки управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради. Партнер «Велодня» у Львові – Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Під час «Ровера» глядачі за допомогою 10 педальних генераторів видобувають електроенергію для трансляції і таким чином дивляться кіно. «Приходьте зі своїми велосипедами. Беріть каремати для сидіння. Будемо крутити педалі і дивитись кіно разом. Вхід вільний», – зазначили організатори заходу. Організатори наголошують, що у випадку дощу захід відбудеться під колонами Палацу мистецтв на вулиці Коперника, 17.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015