Галичина.Інфо
Львівські стрілки вибороли нагороди юніорського Кубку світу
У німецькому місті Зуль стартував Кубок світу Міжнародної федерації спортивної стрільби. У стрільбі з пневматичного пістолета володарем Кубку серед юніорів став українець Богдан Кириленко. "Срібло" дісталося Московіянину Олексію Кузнецову, а на третьому місці - учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов. Ще один вихованець училища - студент І курсу Олег Зуб - показав 27-ий результат. Також у командній першості збірна України у складі Кириленка, Коростильова і Зуба – найкраща. Українці на одне очко випередили Росію та на чотири - Польщу.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015