З 1 червня тарифи на електроенергію для населення в Україні підвищують на 10-40% залежно від обсягів її споживання. Таку рекомендацію Кабмін дав Національній комісії з регулювання у сфері енергетики, відповідно до постанови уряду №149. Максимальне зростання тарифів на електроенергію для населення на 40% торкнеться тільки тих, хто споживає понад 800 кВт-год на місяць. За розрахунками комісії, запропоноване підвищення тарифів призведе до збільшення місячних витрат на оплату електроенергії в таких обсягах: за умови споживання на місяць 50 кВт-год – на 1 грн, 150 кВт-год – на 4 грн, 300 кВт-год – на 12 грн, 500 кВт-год – на 23 грн, 800 кВт-год – на 40 грн, 1000 кВт-год – на 116 грн.Нагадаємо, з 1 травня в Україні набула чинності постанова НКРЕ від 3 квітня № 420, згідно з якою підвищуються ціни на газ для населення на 40%, а тарифи на тепло зростуть на 25-40%.
Також з 1 липня у Львові також зросла вартість проїзду у громадському електротранспорті.