Галичина.Інфо

У Львові презентують меню із затонулого Титаніка

У Львові презентують меню із затонулого Титаніка Виставка «Меню як мистецтво - ІІ» відбудеться у рамках гастрономічного фестивалю «Львів на тарілці». Триватиме експозиція з 10 до 30 червня в Палаццо Бандінеллі (Львівський історичний музей).

Родзинкою цьогорічної експозиції стане меню, яке було на Титаніку за день до його трагедії. На виставці також представлять два меню з оригінальними ілюстраціями Альфонса Мухи. Окрім цього, до експозиції входять французькі та американські ресторанні меню ХIХ ст. - першої половини ХХ ст. За словами організаторів, на виставці презентують близько сотні меню, які були оформлені відомими французькими графіками ХХ ст. – Франциском Пульбо, Жоржем Емаром, Луї Ж. та Жоржем Вілла.

Зібрав цю унікальну колекцію відомий львівський ресторатор Вардкес Арзуманян. «Меню - це спосіб комунікації з аудиторією. І ось тут вже різні інтерпретації цієї комунікації. У минулому столітті, наприклад, ресторатори створювали меню спільно з відомими художниками, і за допомогою живопису передавали цілу історію. Меню має набагато більшу цінність, ніж багато хто собі зараз уявляє», – розповів Вардкес Арзуманян.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові презентують меню із затонулого Титаніка
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015