Галичина.Інфо
У Львові відбудеться тенісний турнір пам’яті Сильвестра Дмитріва
9-13 червня у Львові відбудуться змагання з тенісу пам’яті майстра спорту міжнародного класу Сильвестра Дмитріва (1941-1984). Турнір проводиться з 2002-го року. Турнір буде проходити на відкритих тенісних кортах Палацу спорту «Україна». Організаторами турніру виступило управління молоді та спорту Львівської ОДА та обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна». У програмі змагань – особиста першість в одиночному та парному розрядах серед учасників віком від 12 до 16 років. Реєстрація учасників змагань розпочнеться 8 червня з 16:00 до 18:00 на тенісних кортах.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015