Галичина.Інфо

У Львові вперше за останні сто років зіграють Урочисту месу Бетховена

У Львові вперше за останні сто років зіграють Урочисту месу Бетховена
В суботу, 7 червня, вперше за останні сто років у Львові прозвучить Missa Solemnis – Урочиста меса Людвіга ван Бетховена, яка написана для симфонічного оркестру, органа, мішаного хору, а також чотирьох солістів. Урочисту месу у Львівській обласній філармонії виконають Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Галицький камерний хор та солісти Надія Фесенко (сопрано), Мирослава Гаврилюк (мецо-сопрано), Сергій Бортник (тенор) і Роман Мороз (бас) під батутою австрійського диригента Ґеорґа Куґі.

Урочиста меса була написана Бетховеном у 1819-1823 роках і виконана вперше у 1824 році. Вона була задумана Бетховеном у зв'язку з призначенням ерцгерцога Рудольфа архієпископом Ольмюца. Однак робота захопила Бетховена, змусила його багато думати над музичними та релігійними проблемами і суттєво затягнулася. Урочиста меса звучить майже півтори години і є тим твором, у якому Бетховен виявив тут себе у цілковитій величі майстра.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше за останні сто років зіграють Урочисту месу Бетховена
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015