Галичина.Інфо
Львів'яни привезли із Міжнародного турніру з вільної боротьби три золота і одне срібло
У чеському місті Острава відбувся 13-й Міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Клепка. Участь у заході взяли близько 250 спортсменів з Чехії, Словаччини, Республіки Польща та України. Львівські школярі змагалися у чотирьох вагових категоріях: до 30 кг – Хом’як Владислав (2004 р.н.), до 32 кг – Войтович Артур (2004 р.н.), до 48 кг – Заяць Назар, до 52 кг – Тахіров Рамік (2001 р.н.). За перемоги на килимі боролися діти, не старші 2006 року народження. Змагання проходили у всіх вагових категоріях від 19 до 125 кілограм. Згідно з підсумками змагань, вихованці освітянських дитячо-юнацьких шкіл Львівщини Рамік Тахіров, Назар Заяць та Артур Войтович вибороли три золотих та одну срібну медаль.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015