Галичина.Інфо
Італія хоче створити «Сполучені Штати Європи»
Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці заявив, що під час свого головування в ЄС його країна зробить все можливе для зміцнення єдності Європи і створення «Сполучених Штатів Європи». «Більш сильна і згуртована Європа – це єдиний вихід з проблем, що виникли в даний час», – розповів Ренці. За його словами, ефективною відповіддю на результати виборів в Європарламент стане просування привабливості ідеї про єдність Європи. Він додав, що ЄС це не тільки «фінансова або економічна розминка». Нагадаємо, що Італія буде головувати в ЄС півроку, починаючи з 1 липня.
Рекомендовано до перегляду:
Усі права застережено.
Передруки без зворотнього посилання заборонено.
galychyna.info © 2010-2015