Галичина.Інфо

«Шахтар» і «Динамо» 22 липня зіграють на «Арені Львів»

«Шахтар» і «Динамо» 22 липня зіграють на «Арені Львів» Наступного вівторка, 22 липня, «Арена Львів» прийматиме матч «Інтер Суперкубка України-2014», який між собою проведуть донецький клуб «Шахтар» та столичний клуб «Динамо». Гра стартує о 21:00. Матчу передуватиме урочиста церемонія відкриття із врученням індивідуальних нагород лауреатам попереднього футбольного сезону. Кубок, за який змагатимуться футболісти, буде виставлено на площі Ринок перед входом у Ратушу, щоб кожен охочий зміг сфотографуватись біля нього.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Шахтар» і «Динамо» 22 липня зіграють на «Арені Львів»
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015