ГО «Форум видавців» і Економічний бойкотний рух дійшли згоди щодо продажу виданих у Московії книжок на цьогорічному книжковому ярмарку. Про це йдеться у заяві Економічного бойкотного руху. Присутність московітських видавців визнана небажаною, тому їх на ярмарку не буде. Українські книготорговельні компанії будуть попереджені про недоречність продажу книжок російського походження. Якщо вони все ж вирішать торгувати, то будуть зобов’язані маркувати книжки. Наліпки для маркування забезпечить ГО «Форум видавців» і слідкуватиме за дотриманням ухвали, йдеться у спільній заяві активістів та організаторів."Рішення про придбання книжок лишається за відвідувачами ярмарку і ми сподіваємося, що вони чинитимуть по совісті і купуватимуть московітські книжки лише у випадку крайньої професійної необхідності. Ми рекомендуватимемо, одночасно з купівлею російської книги, жертвувати кошти для українського війська!" – йдеться у заяві.
"Ситуація, коли три чверті українського ринку це книжки, імпортовані з Московії, є нездоровою навіть для мирного часу. А зараз, коли залежність від російського імпорту стає небезпечним тягарем для України, ми повинні поєднати зусилля й допомогти українським видавцям. Ми сподіваємося, що запропоновані заходи сприятимуть, крім послаблення російської казни та зниження ідеологічного впливу, оздоровленню і зміцненню українського книжкового ринку", – пояснюють своє рішення ініціатори.