Дар'я Буряченко
3-07-2014, 09:02
Незрячі львів’яни «відчинили життя» у Кракові
Незрячі львів’яни повернулися з гастролей у Кракові, де виступали з концертом «Відчинилося життя». У концерті взяло участь майже 50 артистів зі Львова, Мукачева, Сімферополя, Полтави, Вінниці, Луцька, Тернополя, Києва і Тбілісі (Грузія), інформує прес-служба Львівської міської ради. Організувала гастролі всеукраїнського концертного проекту виконавчий директор Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко...