Із початку наступного року українці, а також громадяни Білорусі, Грузії, Молдови і Московії зможуть працювати в Польщі без спеціального дозволу. Два розпорядження з цього приводу 10 грудня підписала міністр праці РП Йоланта Федак.Передбачається, що українці з 1 січня 2011 року зможуть працювати в РП лише на підставі заяви щодо працевлаштування іноземця від імені працедавця. Цей документ польський працедавець повинен буде зареєструвати у відповідному повітовому відділі праці. Попереднє положення щодо працевлаштування українців у РП, яке передбачало наявність дозволу на працю, втратить чинність 31 грудня 2010 року.