Стів Джобс пішов із поста голови Apple
Генеральний директор компанії Apple Стів Джобс полишив керівництво компанії за станом здоров'я, про це повідомляє Вusinessinsider.
"На моє прохання рада директорів компанії дала мені медичну відпустку, щоб я міг зосередитися на своєму здоров'ї", - повідомив Джобс у прощальному листі своїм працівникам.
Обов'язки керівника компанії ляжуть на плечі головного операційного директора Apple Тіма Кука, що виконував обов'язки Джобса, коли той пішов у медичну відпустку через хворобу два роки тому.
"Я певен, що Тім і вся команда Apple зроблять всю необхідну роботу і реалізують нашу стратегію на 2011 рік", - повідомив Джобс.
Рекомендовано до перегляду: