Польський газовий монополіст РGNiG звільнив з посади голову правління компанії за неспроможність зупинити угоду про нову гілку трубопроводу в обхід України.Прем'єр-міністр Дональд Туск два тижні тому звільнив міністра державної скарбниці, коли дізнався про меморандум між польською компанією і "Газпромом" щодо будівництва гілки газопроводу Ямал-Європа в обхід України.
PGNiG, у якій власність уряду Польщі становить 72%, у заяві пояснила звільнення з посади пані Пьотровської-Оліви тим, що голова правління втратила довіру наглядової ради компанії.
Сама Гражина Пьотровська-Оліва наполягає, що всі її дії у зв'язку з меморандумом щодо нової гілки газогону були законні і відповідали її зобов'язанням перед акціонерами компанії, - "Я не розглядаю сьогоднішнє рішення про моє звільнення як таке, що викликане моєю роботою нар посаді голови правління", - заявила вона.