Apple об'єднає Safari з iTunes
Корпорація Apple розпочала роботу над продуктом, який об'єднає у собі браузер Safari і програмне забезпечення для роботи з онлайн-магазином iTunes.
За версією ресурсу Three Guys And A Podcast (TGAAP), що спеціалізується на продукції Apple, стратегічним завданням нової розробки є посилення позицій Safari на ринку інтернет-браузерів. У разі якщо з iTunes Store можна буде працювати лише через нову версію Safari, фірмовий браузер Apple для Mac OS автоматично стане найбільш затребуваним, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на сайт TGAAP.
Очікується, що перші результати розробок можуть бути представлені Apple восени 2011 року на традиційному форумі, присвяченому iTunes.
Рекомендовано до перегляду: