Галичина.Інфо

Apple оснастить смартфони "електронним гаманцем"

Apple оснастить смартфони "електронним гаманцем" Нові версії смартфону iPhone і планшета iPad оснащуватимуться "електронним гаманцем". Про це заявив глава консалтингової компанії Envisioneering Group Річард Догерті.

Очікується, що моделі, представлені 2011 року, оснащуватимуться модулями ближнього радіозв'язку за технологією Near-field communication. Таким чином, власники портативних пристроїв Apple зможуть використовувати їх для оплати послуг і товарів за допомогою спеціальних терміналів, також оснащених модулями NFC.

Apple також запустить власний сервіс для електронної оплати. У користувачів з'явиться можливість відкрити електронний рахунок Apple, поповнювати його і здійснювати оплату за його допомогою.

До Apple власні смартфони з чіпами NFC уже представили низка великих компаній. Так, першу модель Nokia з подібним чіпом випущено ще 2008 року. Технологію NFC також підтримує смартфон Google Nexus S, представлений у грудні 2010 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Apple оснастить смартфони "електронним гаманцем"
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015