За останню добу в Болгарії сталося 6 землетрусів
Шість підземних поштовхів було зареєстровано за останню добу в південно-західній частині Болгарії. Їх відчули жителі міст Петрич і Санданськи, а також прилеглих поселень. Найсильніший землетрус стався напередодні ввечері в районі міста Петрич.
Максимальні поштовхи магнітудою 3,1 відчули 4 тис. жителів села Первомай. Вночі в цьому ж районі було зареєстровано ще декілька підземних ударів, які налякали жителів сусідніх сіл Мікрево, Кирналово і Кавракірово.
Водночас, сейсмологи не вважають прояв стихії, що стався цієї ночі, небезпечним. Сигналів про постраждалих та руйнування в службу Цивільного захисту не надходило. Проте фахівці не виключають, що сейсмологічна активність у районі Південної Болгарії може спричинити більш потужні підземні поштовхи.
Рекомендовано до перегляду: