Галичина.Інфо

Івано-Франківськ та Арлінгтон підпишуть угоду про побратимство

Івано-Франківськ та Арлінгтон підпишуть угоду про побратимство Співпраця Франківська з містом-округом Арлінгтоном вже має двохрічну історію. Вона започаткована Асоціацією міст-побратимів Арлінгтона та Івано-Франківською Благодійною Громадською Культурологічною Фундацією «Цинамоновий Хрущ».

Делегація з обласного центру Прикарпаття перебуватиме в Арлінгтоні (США) з 3 по 5 березня, очолить її міський голова. Учасники делегації візьмуть участь у тамтешньому зібранні міст – побратимів Арлінртона, серед яких Аахен (Німеччина), Реймс (Франція), Сан Мігель (Сальвадор) та Койоакан (Мексика). Також влітку планується перебування на Прикарпатті групи американських школярів і студентів, а восени така сама група іванофранківців відвідає Арлінртон, де проживатиме в тамтешніх родинах.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Івано-Франківськ та Арлінгтон підпишуть угоду про побратимство
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015