
У неділю, 27 лютого, у Львові святкуватимуть «День ресторатора». «День ресторатора» цього року проводиться у Львові вперше. В останні дні лютого у місті відбудеться засідання Клубу Рестораторів, який об’єднав відомих рестораторів України.
Зокрема, відбудеться кулінарна вечірка за мотивами кухні турецьких султанів «Смачний Стамбул». Ведучою дійства буде Ольга Тихонова – представник Міжнародної асоціації професіоналів в області кулінарії (IACP) та Міжнародної асоціації кулінарного туризму і руху Slow Food International. Кулінарне шоу пройде також і у ресторані «Тарон» (вул. Кузневича, 16а).