Галичина.Інфо

У Львові в суботу святкуватимуть день шоколаду

У Львові в суботу святкуватимуть день шоколаду 14 липня у Львові святкуватимуть день шоколаду. На площі Ринок біля Адоніса буде встановлено 4 намети, де майстри виготовлятимуть фігурки з шоколаду та працюватиме шоколадний фонтанчик. Намети працюватимуть з 10.00 до 18.00.

Всесвітній день шоколаду щорічно відзначають 11 липня. Крім нього, існує ще один всесвітній день з такою ж назвою, який відзначають 4 вересня.
Батьківщиною Всесвітнього дня шоколаду вважається Франція. Саме французи в 1995 році започаткували це свято. Святкування досить швидко здобуло популярність і, крім Франції, широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах як всередині Європейського Союзу, так і за його межами.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові в суботу святкуватимуть день шоколаду
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015