У Львові з 1 квітня по 1 травня пройде конкурс на найбільш ввічливого водія. Конкурс проводять Львівська міська рада спільно з асоціацією Львівський пасажирський транспорт. Мерія закликає львів'ян повідомляти про враження від поїздки з ввічливим і вихованим водієм. Щоб повідомити про це, потрібно зателефонувати за номером - 297-59-04, або відправити лист на електронну пошту - konkurs@city-adm.lviv.ua.У повідомленні має міститися інформація про дату і час, коли трапилася "приємна" поїздка, номер маршруту, номер автомобіля, і, власне, саме відкликання, де було б пояснення, чому сподобався саме цей водій. За цими даними конкурсна комісія визначатиме водія, який чемно й привітно ставиться до своїх пасажирів.
Протягом місяця прес-служба Львівської міської ради буде збирати подібні відгуки львів'ян, а на початку травня зібрана інформація буде проаналізована конкурсним комітетом, який і визначить переможця. Ним стане водій, який набере найбільше позитивних відгуків. Переможець отримає нагороду. При цьому Львівська мерія не уточнює, що саме дістанеться переможцю як приз.
Як повідомлялося, раніше в Донецьку водія маршрутки, який нагрубив інваліду, зобов'язали пройти платний інструктаж "для підвищення культури".