Галичина.Інфо

У Новій Зеландії заборонили файлообмін

У Новій Зеландії заборонили файлообмін Влада Нової Зеландії ухвалила закон проти онлайн-піратства, який забороняє спільне використання файлів (file sharing) і файлообмінні мережі.

Цей закон дозволяє власникам авторських прав повідомляти інтернет-провайдерів про порушення. Провайдери в свою чергу надсилають "порушникам" (володарям викритих акаунтів) до трьох попереджень. Якщо користувач ігнорує звернення, справа може дійти до Суду з авторських прав і обернутися штрафом у 15 тис. новозеландських доларів ($12 тис.) або - піврічним блокуванням доступу в мережу. Закон набирає чинності 1 вересня цього року, однак мобільних мереж він не торкнеться аж до жовтня 2013-го.

"Антипіратські" закони, що стосуються інтернет-користування, є в багатьох країнах. Одне з найсуворіших укладень діє у Франції: згідно із законом від 2009 року, за незаконне скачування контента порушнику загрожує до 300 тис. євро штрафу або тюремне ув'язнення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Новій Зеландії заборонили файлообмін
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015