Галичина.Інфо

У Тернополі до Великодня відкрили виставку дерев'яних церков

У Тернополі до Великодня відкрили виставку дерев'яних церков У Тернополі в обласному краєзнавчому музеї напередодні Великодня відкрили виставку копій дерев’яних церков львівського майстра Михайла Яськовича «Дерев’яна сакральна архітектура». Діятиме виставка до 30 квітня.

Під час відкриття виставки автор робіт повідомив, що із представлених на виставці пам’яток архітектури більшість уже не існує. «Із виготовлених мною 128 макетів дерев’яних церков більшість втрачено - знищено вогнем чи повінню, зруйновано більшовицькою владою», - зазначив М. Яськович.

Загалом на виставці представлено експонатів, більшість з яких - точні копії гуцульських, лемківських, бойківських, подільських дерев’яних храмів ХVІІ-ХІХ століть, зведених без жодного цвяха. Є серед них і макети храмів Тернопільщини, зокрема церква Вознесення, що в Чорткові, будівництво якої датується 1770 роком.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Тернополі до Великодня відкрили виставку дерев'яних церков
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015