ЛАЗ цьогоріч має намір створити хокейний клуб...Про це в інтерв’ю Українській правді повідомив віце-прем’єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков. Так, на запитання журналіста, кому потрібний льодовий палац на 15 тис. глядачів у Львові, хто там буде виступати, якщо у Львові нема хокейної команди, Б. Коленсніков відповів: «Якщо Україна отримає право проводити Олімпіаду, то лише в цьому випадку буде побудований палац в 2016-2019 році. Звідки ви знаєте, чи буде у Львові через 7-8 років хокейна команда? Я чув, що ЛАЗ вже в цьому році створює хокейний клуб у Львові. Крім того, спортивні комплекси все універсальні, там можна проводити концерти, масові заходи».