Галичина.Інфо

До Євробаскету-2015 у Львові збудують великий палац

До Євробаскету-2015 у Львові збудують великий палац Головним у підготовці Львова до проведення Євробаскету-2015 буде будівництво великого спортивного палацу біля стадіону «Арена Львів».

Інша інфраструктура в місті фактично готова, зазначив міський голова Львова Андрій Садовий під час медіа-сніданку з львівськими журналістами 15 червня. «Під Євробаскет потрібно збудувати великий палац. Все решта в нас є», - зазначив Андрій Садовий. Щодо фінансування цього будівництва, то найкраще було б, якби його забезпечив приватний інвестор. «Ще немає кінцевого рішення, хто і в яких пропорціях буде фінансувати, але це буде держава і приватний інвестор», - пояснив мер Львова.

Нагадаємо, в грудні минулого року Україна здобула право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » До Євробаскету-2015 у Львові збудують великий палац
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015