У Львові біля стадіону «Арена Львів» планують збудувати спорткомплекс до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу. Про це повідомив 22 лютого начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода: «Ми подали пропозицію щодо будівництва біля «Арени Львів» комплексної спортивної споруди, під дахом якої розміщалися б льодова ковзанка і зал для ігрових видів спорту, щоб у разі успішного розвитку подій тут можна було приймати не тільки фінальний матч Євробаскету-2015, але й матчі і фінальний матч хокейного турніру 2022 року. Такі пропозиції сприйняті позитивно на рівні керівництва, в тому числі Кабінетом міністрів».
Також Юрій Майборода прогнозує, що цього року можуть уже розпочати розробку проектно-кошторисної документації, щоб на 2013 рік включити об’єкт у план державного фінансування. Однак він додає, що якщо буде воля керівництва держави, то такі кошти можуть передбачити і при коригуванні цьогорічного держбюджету.
Крім того, він повідомив, що оргкомітети з підготовки до Євробаскету мають бути сформовані в областях, які прийматимуть турнір, до 23 березня 2012 року.
Україна здобула право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. Відповідне рішення Ради ФІБА Європа (FIBA Europe) у грудні 2011 року оголосив у Мюнхені президент організації Олафур Рафнссон (Olafur Rafnsson).