Галичина.Інфо

У межах будівництва колії на Сихів збудують підстанцію

У межах будівництва колії на Сихів збудують підстанцію Під час реалізації проекту «Трамвай на Сихів» буде відремонтовано колектор і збудовано тягову підстанцію. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер повідомив, що місто знайшло порозуміння з власниками будівель біля сихівського моста, які відповідно до проекту будівництва колії, потрібно перенести.

«Важливим є прийняття бюджету розвитку, де передбачені кошти на ремонт колектора. Цей колектор в аварійному стані, тому його ремонтувати треба чимшвидше. Також має бути збудована тягова підстанція», - зазначив Андрій Садовий.
«Приймаючи бюджет розвитку, ми зможемо приступити до реалізації проекту. Є ще декілька ухвал, бо є ряд будівель біля сихівського моста, які треба перенести. Ми знайшли порозуміння з власниками цих будівель, запропонували їм адекватні місця. Треба, щоб депутати зібрались і за ці рішення проголосували», - додав він.

Будівництво трамвайної колії на Сихів у Львові може розпочатися наприкінці квітня 2014 року.
Трамвайну колію на Сихів прокладуть по вул. Стуса вздовж проспекту Червоної Калини аж до Санта-Барбари. Колія проходитиме через теперішній ринок «Санта-Барбара», а трохи нижче збудують кільце для розвертання трамваю.
Для реалізації проекту «Трамвай на Сихів» Львів і ЄБРР підписали кредитний договір на 6 млн євро. Ще 5 млн євро виділить Міністерство навколишнього середовища Німеччини.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У межах будівництва колії на Сихів збудують підстанцію
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2015